O nas

Placówka przeznaczona jest dla osób w podeszłym wieku, przewlekle somatycznie chorych i niepełnosprawnych. Oferowany pobyt całodobowy. Położenie domu mieści się w miejscowości Jenin w gm. Bogdaniec 10 km od Gorzowa Wlkp. w malowniczej wiejskiej okolicy w sąsiedztwie lasu. Prosty i dogodny dojazd możliwy jest zarówno samochodem jak i środkami komunikacji miejskiej z miasta Gorzowa....

Nasz dom opieki jest budynkiem parterowym pozbawionym wszelkich barier architektonicznych, posiadającym pokoje 2,3 osobowe wyposażone w łazienki. Na terenie domu znajduje się sala dziennego pobytu osobno jadalnia, sala terapii zajęciowej . Na zewnątrz obiektu dla naszych mieszkańców znajduje się ogród , który jest miejscem niesamowitego spokoju i relaksu.

Zapraszamy osoby samodzielne jak i seniorów wymagających usług opiekuńczych w codziennej egzystencji. Nad zdrowiem, opieką i komfortem naszych podopiecznych czuwa zespół wykwalifikowanych pracowników.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego dla uzyskania więcej szczegółowych informacji. Odwiedziny w naszym ośrodku odbywają się od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 14:00 do 17:30.